Čím jsi chtěl být až vyrosteš?


Dneska jsem se s vámi chtěla podělit o to, čím jsem se chtěla stát, až budu velká holka. Měla jsem plánů hned několik. A většinu mých plánů ovlivnily filmy a seriály.

1. Čarodějka
Pravděpodobně něco, co si v sobě nesu po svojí mamce a po seriálu Čarodějky, který děsně frčel, když jsem byla dítě. Chtěla jsem bojovat s démony, hrát si se spiritistickou tabulkou a dostávat za to zaplaceno!

2. Stephen King
Celá svá pubertální léta jsem strávila čtením snad skoro všech knih od Stephena Kinga a byla jimi naprosto pohlcena. Děsivé a rozpolcené charaktery, které vytvářel, mě vždycky úplně ponořily do jeho světa. Díky němu jsem napsala pár odporných hororových povídek a vyděsila s nimi nejednoho svého kluka. Chtěla jsem být jako Stephen King a psát na starém psacím stroji Olivetti (který jsem pak dostala od kamarádky).

3. Vyhořelý spisovatel
Něco, co se ve mně drží dodnes. Ale jsem na půlce cesty. Vyhořelost docela slušně zvládám, teď se ještě stát tím spisovatelem. Představovala jsem si sebe jako opilého a zlomeného Ernesta Hemingwaye nebo prostě nějakého hodně divokého umělce, který pak svoji bolest přenáší do svých knih.

4. Člen Beatles (nebo jakékoli jiné rock'n'rollové skupiny)
I tohle se mě drželo odmalička! Dostala jsem kytaru od bratrance a pořád jsem na ni drnkala naprosto nesmyslné a neposlouchatelné melodie. Pak jsem s kamarádkou založila skupinu ,,Potkani z Bangkoku" a vyznačovaly jsme se tím, že jsem hrála na pět strun. Nedávno jsem se ke kytaře vrátila a teď se na ni chci opravdu naučit, tak snad neurvu strunu.


A jaké byla vaše vysněná povolání, když jste byli malí?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram