Srpnová láska.


Srpen byl prostě šílený. Jak v neustále se měnícím počasí, tak v mém životě. A proto se i těším, že srpen už končí a já můžu se začátkem září otevřít novou kapitolu. Začne mi škola, pojedu na týden do Chorvatska, trochu si odpočinout a nabrat energii na další měsíce. A teď tedy mé shrnutí srpna.


1. Pití 

V srpnu mě nejvíce vzpružila zázvorová šťáva z Ugo, která sice není nejlevnější a čekala jsem na ni celkem dlouho, ale když tělo potřebuje nutně doplnit vitamíny, tak je to super volba.


2. Jídlo

Mým nejoblíbenějším jídlem v srpnu byly špagety s rajčatovou omáčkou s ricottou, které mi uvařil můj Péťa potom, co jsem se vrátila z nočního výletu do nemocnice. Dokonce ani moc nefrfňal, kdyz jsem je chtěla zkazit párkem. Mají pro mě citovou hodnotu.


3. Filmy, seriály, kulturaPokud jste v srpnu neviděli ani neslyšeli o Stranger things, o kterých jsem vám psala v TOMTO článku, tak snad nežijete na této planetě. Naprosto oprávněné pozdvižení kvůli tomuto seriálu. Boží hororovka, která má tolik skvělých Spielbergovských a Kingovských prvků, že ji nemůžete odmítnout a jen tak se přestat dívat.

4. Nejlepší kupKe konci měsíce jsem si koupila knížku ,,Marťan" od Andyho Weira, který ji původně psal jako blogové příspěvky, což mi je už samo o sobě hrozně sympatické. Film jsem viděla v kině a strašně moc se mi líbil. Příběh je napínavý, herci sympatičtí...Prostě to není blbost. A knížka mi přijde ještě o něco lepší a čte se jedna radost, obzvlášť díky skvělému humoru hlavního hrdiny.

5. Radost


Tento měsíc mi udělaly radost dvě věci. Nejdřív to byl výlet do Drážďan, kam jsem se konečně podívala a ta jejich panoramata jsou prostě obdivuhodná. A druhá věc, která ve mně vyvolala nekontrolovatelný smích byly Buchty a klobásy, film, na kterém jsem byla nedávno v kině. Je to prostě odvaž, který se nebojí naprosto ničeho.


6. Špatný zážitekUf, znovu to celé popisovat nechci. Zkratkovitě -křečové žíly- nevolnosti- návštěva nemocnice- vytopení bytu. Musím ještě pokračovat?


7. Úspěch
Ani nevím, úspěch je asi to, že jsem tohle celé přežila se zdravým rozumem! I když musím uznat, že jsem měla slabé chvilky a musela jsem se proplesknout, abych se ujistila, že se mi to všechno nezdá.


8. Nejvíce nošené oblečeníTento měsíc jsem objevila lásku svého života v podobě kloboučku! A nosím ho pořád, i doma! Za skvělý servis při výběru ideálního kloboučku děkuji Jirkovi a Péťovi!


9. Nejposlouchanější písničkaNejvíc za srdce mě tento měsíc chytla melodie z filmu Inception, kterou složil kdo jiný, než Hans Zimmer.


10. Nejlepší beauty produkt

V Yves Rocher mají nejkrásnější vůně sprchových gelů a mého srdce šampion je konkrétně ten kávový, Brazil coffee, který skutečně voní jako silná, čerstvě upražená káva a vždycky, když vyjdu ze sprchy, tak si všichni doma myslí, že jsem si dělala kávu.


A jaký byl váš srpen?

zdroj fotek: pinterest.comŽádné komentáře:

Okomentovat

Instagram