Červencová láska.


Červenec byl jedním z nejšílenějších měsíců v tomto roce (zatím). Bylo to nahoru a dolů, stejně jako s počasím. Pro mě to byla povětšinou samá práce, nemoc, starosti a jen málo zábavy. Proto se víc než těším na konec tohoto měsíce a doufám, že mi srpen naservíruje něco mnohem lepšího.


1. Pití 


Z nějakého důvodu mi v mysli uvízla horká bílá čokoláda z automatu, kterou jsem pila ve 3 ráno v Táborské nemocnici. V tu chvíli pro mě měla božskou chuť a pomohla mi překonat obavy a únavu. Ale jinak byl celý červenec v podstatě jen o velmi silném zázvorovém čaji.


2. Jídlo

Snad celý můj červenec byl ve znamení sýrů. Začala jsem víc navštěvovat farmářské trhy a objevila tu naprosto dokonalou goudu s mořskou řasou. K tomu si domyslete klobásky, olivy, kyselé okurky, nitě, vodku nebo Aperol Spritz a zde je můj jídelníček.


3. Filmy, seriály, kultura

Jelikož jsme byli skoro čelí měsíc nemocní, tak více než jiní, jsme holdovali domácímu kinu. Takže jelikož jsme byli přikování ke gauči, tak se naskytla dokonalá příležitost uspořádat maraton Hobita, a to pozor, prodloužených verzí! Ještě že mám toho Hobita tak ráda, jinak nevím, jak bych to přežila.


4. Nejlepší kup

Původně jsem měla v poznámkách zapsáno, že napíšu o těch úžasných semišových šatech, co jsem si pořídila na Zootu, ale nakonec si tento měsíc získala mé srdce židle z Ikea. A nejen tak obyčejná židle. Jedná se o velmi pohodlnou, kostičkovanou pracovní židli na kolečkách, s mašličkami. Ano, víc holčičí židli už jsem sehnat nemohla. Ale aspoň není růžová.


5. Radost 

Jedna z velmi pozitivních věcí na tomto měsíci byla návštěva Rockyho v Praze. Určitě si teď představujete, jak se můj pejsek zvednul, nandal si na záda batůžek, zaplatil si jízdenku a přijel vláčkem. Ve skutečnosti jsme ho ale s Petrem přivezli z Tábora do Prahy autem a strávil u nás krásných 5 dní, plných počůrávání kuchyně a otravování v 5 ráno. Ale stálo to za to. On vám prostě zlepší den a vykouzlí úsměv na tváři.


6. Špatný zážitek

Mohla bych psát o tom, jak mě štvalo, že jsem s horečkou musela sedět v práci, že jsem přišla o hlas a nemohla mluvit, ale přece jen se naskytla událost, která předčila všechny tyhle nepříjemnosti. Jak už jsem říkala, s Petrem jsme byli od konce června na střídačku pořád nemocní. Já se z toho někdy v polovině července už úplně dostala, ale Petrovi se angína vrátila ještě jednou. Vypadalo to, že už to bude lepší, jeli jsme do Tábora, kde jsme měli původně naplánovaný výlet, ale nakonec Petr radši ležel a odpočíval a bral kapky. Jenomže mi úplně nesedly a jednou ve 3 ráno mě probudila mamka s tím, že Petr zvrací a tak dále, detaily vás obšťastňovat nebudu. A nevypadalo to vůbec dobře, tak nás mamka odvezla na pohotovost, kde jsme skoro do 5 hodin ráno seděli...Měla jsem o Petra velký strach.


7. Úspěch 

Za úspěch bych mohla považovat absolvování makeup kurzu konturování, kterého jsem se díky Pavle mohla na konci měsíce zúčastnit a dozvědět se zase něco nového a taky si odnést certifikát.


8. Nejvíce nošené oblečení 

Asi bych řekla pyžamo, vzhledem k té nepřestávající nemoci, ale také jsem moc ráda nosila delší zelené šaty s bílými kvítky z CA. Nosila jsem je skoro pořád ke všem příležitostem.


9. Nejposlouchanější písnička 


No, díky Petrovi a jeho pánské jízdě je to skvělá písnička "Please Tell Rosie", kterou si z výletu přivezl.


10. Nejlepší beauty produkt 

To musí být rtěnka od značky Nee, kterou jsem si pořídila na tom makeup kurzu. Samozřejmě tmavě fialová, já si prostě potrpím na ty hnědé a nebo temné rtěnky.


zdroj obrázků: pinterest.com nebo mé vlastní


Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram