Dubnová láska.

Duben byl plný super věcí, ale taky se našlo pár špatných. To vše vám jako vždy shrnu ve své dubnové lásce.


1. Pití- Rozhodně Chai Latté. Měla jsem totiž pocit, že piju poslední dobou až moc kávy, a proto, když jsme byli v Café Pavlač před návštěvou divadla, rozhodovala jsem se mezi kakaem a Chai Latté a to tedy vyhrálo. A pak další den jsem ho měla v kavárně s kamarádkou znova. Asi zase nějaká nová obsese.2. Jídlo- Tenhle měsíc mi udělala radost Bageterie Boulevard, protože přišla s novým Chef Menu s takovým asijským vibem. Ta nabídka se mi strašně líbila, nejvíc jsem se těšila na bagetu Kuřecí Satay, což je kuřecí maso, kari omáčka, sezam, koriandr a já už nevím, co všechno ještě. A s tím se mi dokonale strefili do chuti. A jelikož jsem toho chtěla z nové nabídky vyzkoušet co nejvíc, tak jsem si o týden později nenechala ujít příležitost ochutnat jejich asijskou mrkvovou polévku, která teda byla spíš průměrná, ale neurazí, ale hlavně jejich dýňový sendvič s lososem, mangem a avokádem, který byl pro mě naprosto božím spojením ingrediencí! Ach, ještě dlouho budu psát milostné básně o tom sendviči.3. Filmy, seriály, kultura- Po filmově hlasovém březnu se duben konečně trochu vytáhl a přinesl pár zajímavých snímků. Jedním z nich je Spotlight, což byl Oscary oceněný film a k nám do českých kin se dostal poměrně pozdě. Já si už na něj nějaký ten měsíc brousila zuby a byl ještě o něco lepší, než jsem čekala. Určitě o něm napíšu podrobněji ve filmovém koutku.

4. Nejlepší kup- Nejvýznamnější nákup tohoto měsíce je rozhodně telefon. Neplatila jsem si ho tedy celý sama, využila jsem právě příležitosti nadcházejících narozenin a hned několik lidí mi finančně vypomohli. A je pravda, že už jsem potřebovala nový telefon jako sůl. Ve Windows Phone jsem se bohužel zklamala a znovu už do něj nepůjdu. Po několikaměsíčním váhání jsem se vrátila k Androidu a konkrétně k Lenovo s60. Co na to říct, zatím jsem spokojená. Tak uvidíme.5. Radost- Duben je fajn. Začíná se konečně oteplovat, mám tento měsíc narozeniny a dělá mi hroznou radost, když si na mě někdo vzpomene a můžu být s rodinou nebo přáteli.


6. Špatný zážitek- Před pár týdny jsem měla docela špatný období. Nějak se sešlo víc stresových situací najednou a už se to se mnou vezlo. Nervy, hádky, stres, do toho nemoc, znáte to. Ale pak jsem si na několik dní odpočinula a všechno se zlepšilo o 100%.


7. Úspěch- Pro mě je velký úspěch, že jsem ještě nic nevzdala. Že se tak nějak držím toho, co mě baví a nepřestávám ničemu věřit, i když občas mám k tomu nakročeno. Připravuju se na přijímačky a mám z toho dobrý pocit, že něco dělám. Navíc se pořád držím svých básniček, pokračuji v psaní povídky.. To jsou pro mě takové malé radosti a malé úspěchy.8. Nejvíc nošené oblečení- Mám takovej pocit, že v oblečení se že mě stává čím dál větší klasik a praktik. Líbí se mi, když je to jednoduché, pohodlné a elegantní. Barevné šílenosti a roztomilosti v mém šatníku pomalu vystřídala bílá a černá trika, košile a černé kalhoty. Pořád si ráda vezmu šatičky, taky jsem na sbírku svých šatů náležitě pyšná, ale pokud mě nevidíte v šatech, tak mám na sobě pravděpodobně bílé triko a kalhoty. Easy peasy.


9. Nejposlouchanější písnička- Před pár lety jsem narazila na jednu skvělou písničku, kterou jsem poslouchala pořád dokola. Ale pak jsem na ni úplně zapomněla. Až před pár týdny mi ji najednou pustil Petr s tím, že objevil tuhle super písničku. A já se opět setkala s tou krásnou písničkou.

10. Nejlepší beauty produkt- Pro mě je celý duben o lacích na nehty. Takhle moc jsem laky totiž ještě nestřídala. Připadám si jak lehká děva ve světě laků. Modrý, zelenomodrý, fialkový,...Prostě to ráda střídám.


A jaký byl váš duben?


2 komentáře:

 1. Ahoj, tak ty už taky nejsi na FHS? Já vypadla na historii, tak se hlásím jinam.

  Windows Phone mám teď třetí a nemůžu si stěžovat. Sice na něj nejsou aplikace a hry, ale jinak je báječnej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, tak to jsme dopadly stejně. Mně utekla historie o 2 body, takže jsem byla dost nešťastná :-D Taky se hlásím jinam :-)

   Vymazat

Instagram