Březnová láska.

21 března Nikola Pincová 0 Comments


Ty měsíce utíkají tak rychle, že se mi tomu skoro nechce věřit. Březen proběhl tak rychle, že ani nevím, co jsem dělala. Ale počkat, vím. Hodně práce a skoro nikde jsem nebyla, protože minulý měsíc jsem se tolik nacestovala, tak březen jsem chtěla trochu klidnější. Každopádně tady jsou určité fragmenty z měsíce března.1. Pití 


Většinou se v pití řídím počasím. Když je teplo, dám si něco studeného, když je zima, tak piju dokolečka jen čaj. Březen byl jak teplý, tak studený, proto se u mě dokola střídalo "cukr, káva, limonáda, čaj, rum ne, BUM!"


 2. Jídlo 

Většinou jím dokola svá oblíbená jídla a jednou za čas přijdu s nějakou novotou nebo třeba zapomenutým receptem. Tenhle měsíc jsem si ale naprosto ulítávala na zobání v podobě oříšků a brusinek. Udělala jsem si do velké zavařovací sklenice mix vlašských oříšků, kešu, brusinek, sušeného ovoce...A je to nebezpečný, poněvadž to strašně rychle mizí! 


3. Filmy, seriály, kultura 


V březnu jsem upřímně nepostřehla nějaký film nebo seriál, ze kterého bych byla na větvi, tak jsem se místo toho uchýlila ke knihám a bylo to skvělé rozhodnutí, protože jsem tento měsíc přečetla hned dvě knihy. První z nich je inspirativní povídání spisovatelky Elizabeth Gilbert. Pojednává o tvůrčím procesu a o umění jako takovém a o vztahu ke kreativním činnostem. Druhá kniha je Pokoj od Emmy Donoghue. Knihu jsem četla až po zhlédnutí filmu, ale nijak mi to nevadilo a knížku jsem zhltla za tři dny. Jelikož mě obě knihy dost oslovily a měla jsem dobrý pocit ze čtení, tak jsem se rozhodla, že bych v budoucnu mohla začít psát více článků o knihách. Takže Stay Tuned, protože to se jistě brzy na blogu objeví!


 4. Nejlepší kup


 To rozhodně musí být The Sims 3: Mazlíčci! Už strašně dlouho jsem si ten datadisk chtěla koupit a jsem ráda, že jsem se nakonec dokopala. Vy moc dobře víte, jak miluju pejsky a jelikož zatím v Praze mít psa nemůžu a můj Rocky je ode mě daleko, tak vytvoření virtuálního pejska je taková malá záplata na mou duši.


 5. Radost 


Jelikož jsem v březnu byla hodně v práci a neměla tolik času se vidět s bližními, tak jsem měla radost, když jsem mohla jít posedět na kafe s přáteli, procházet se ségrou a drbat. Prostě takové maličkosti.


 6. Špatný zážitek

Můžu pyšně říct, že jsem v březnu nebyla obětí žádné tragédie. Nebo že by se mé hranice posunovaly a já už si to prostě tak neberu? 


7. Úspěch 


V poslední době se nejvíc těším z toho, že jsem začala psát novou povídku a další náměty čekají na zpracování! Asi se probouzím ze zimního spánku a inspirace se mě rozhodla poctít troškou nápadů. A já jí za to moc děkuji. 


8. Nejvíce nošené oblečení


 V březnu? Černé skinny džíny. A k tomu košile, trička, svetříky, tílka. Ale málokdy jsem sundala ty černé kalhoty! (stejně se mi prostě jen nechtělo holit nohy!) 


9. Nejposlouchanější písnička 

Musíte uznat, že je docela sexy badass!
Kaju se. Měla jsem poslední měsíc hudební vkus 13leté a poslouchala pořád dokola nové album Seleny Gomez. Asi je to šokující, ale všechny písničky jsou chytlavý a prostě takový příjemný na poslech. A tohle můj milovaný Petr statečně prokládal soundtrackem z Pána Prstenů! 


10. Nejlepší beauty produkt 


Svatým grálem měsíce března se stala rtěnka z nové kolekce "The Only 1 Lipstick" od Rimmel. Už asi dva měsíce marně pokukuji po nějaké broskvové, korálové, matné rtěnce, ale žádná mi nevyhovovala. Buď byla moc lesklá nebo moc výrazná nebo skoro vůbec výrazná. Ale já hledala jen něco s náznakem narůžovělé, lehce do oranžova, jen takový náznak barvy, který ozvláštní rty. A tohle všechno odstín 600- "Peachy-Beachy" splňuje! A příjemný bonus? Voní jako melounová žvejka!


zdroje obrázků// moje, nebo pinterest.com


0 komentářů: