Prosincová láska.

16 prosince Nikola Pincová 0 Comments


Jelikož se můj listopad hodně podobal říjnu, tak jsem se rozhodla, že o listopadových láskách nebudu tentokrát vydávat článek. Ale prosinec, to je jiný kafe. Prosinec je pro mě kouzelným měsícem. Napjatě očekávám sníh, ale zatím se nic neděje, a proto mi trocha toho kouzla zatím chybí, tak se snažím vánoční atmosféru naladit alespoň posloucháním koled, pečením cukroví a občasným rozsvěcením vánočního stromku.


1. Pití
Za tento měsíc jsem asi zatím vypila nejvíce kávy za celý svůj život. Přitom žádnej kafař nejsem. Ale aspoň mě to trochu drží při smyslech. Je nutno konstatovat, že škola a práce se na mé únavě podepisují. 2. Jídlo
Minulý měsíc jsem podezřele často měla na talíři lososa. A že jsem si to užila! Ale bavíme se o prosinci a v tomto měsíci si moc užívám pečení cukroví, ale hlavní je to, co teprve přijde příští týden, a to vinná klobása a bramborový salát!
3. Filmy, seriály, kultura
Všichni asi předpokládáte, že začnu mluvit o Star Wars. Jasně, všichni na to již netrpělivě čekáme, ale já jsem zatím byla nadšená z úplně jiných filmů a vybrala jsem si dva. Malý princ a Most špionů. U Malého prince jsem samozřejmě čekala, že budu naměkko, že budu plakat v kině. Nechci zas tak moc prozrazovat, proto jen pochválím grafickou stránku filmu a to, jak krásně tam vynikla ta doplňková dějová linka. Na Most špionů jsem se docela těšila, říkala jsem si, že napínavý příběh a Tom Hanks pravděpodobně nebude šlápnutí vedle. A pravdou je, že to bylo ještě lepší, než jsem čekala. No a co se týče kultury, tak jsem si tento měsíc moc užila představení ,,Hospoda na mýtince" v divadle Járy Cimrmana. Ale vy moc dobře víte, že Cimrman je moje srdcovka.4. Nejlepší kup
Já mám momentálně strašnou radost ze všech dárečků, co jsem nakoupila svým blízkým k Vánocům. No a proto tady nemůžu psát konkrétnosti. Kdybych ale měla zmínit něco, co jsem v tomto měsíci koupila pro sebe a mám z toho radost, tak to asi bude Tea Tree Mast od Dr. Popov a lanýžový makeup od Dermacolu, po kterém jsem koukala už od léta a teď jsem se konečně odhodlala. 
5. Radost
Jak jsem už zmiňovala, tak jsem měla radost hlavně z dárků, co jsem pořídila a z toho balení, psaní jmenovek, jak jsem to všechno hezky naaranžovala pod stromeček a pak taky z prvního cukroví, které jsme společně s přítelem upekli. A život se zdá nádherný.
6. Špatný zážitek
Nádherný je život jen do té chvíle, než vlezete do pražské tramvaje, kam společně s Vámi nastoupí schizofrenní cholerik, který čas od času praští do sedačky a zařve na celou tramvaj, ať všichni chcípneme a sleduje nás, jako kdyby si vybíral, koho prvního sejme. Vystoupila jsem radši dřív.


7. Strach
Poslední dva měsíce jsou snad celé jen o strachu. Pořád se to týká strachu z budoucnosti, ale pomalu se učím od toho osvobodit, protože cítím, že už mi strach pomalu roste přes hlavu a nezvládám ho.8. Nejvíc nošené oblečení
Prosinec je celý jen o svetrech, samozřejmě! Já nejvíc nosím roláky, ale chci to trochu omezit, protože se mi to už zdá trapné. Mám ten samý rolák asi ve čtyřech barvách :-D


9. Nejhranější písnička
Já paradoxně poslouchám nevánoční písničky, když jsem doma. Je to z toho důvodu, že když jsem v práci (v obchodním domě), tak mi celý den hrají na pozadí americké vánoční písničky a už mě to trochu přivádí k šílenství.


10. Nejlepší beauty produkt
Rozhodně Tea Tree Mast od Dr. Popov. Za necelé dva dny mi tahle mast skoro úplně zhojila opar, který by se mi normálně hojil celý týden a taky moje pleť není červená a pomáhá i na pupínky. Určitě je dobré se touhle mastí mazat pravidelně, slouží totiž jako skvělá prevence. :-)A jaký je váš prosinec? 
0 komentářů: