Říjnová láska.


Asi někdy před rokem jsem přišla s nápadem na seriál, který by se jmenoval "Mých 10 nej měsíce..", ale samozřejmě, že jsem na něj zapomněla, jak už je mým dobrým zvykem. Teď jsem se rozhodla k němu vrátit a trochu ho poupravit. Přejmenovala jsem ho na ...(doplňte měsíc) láska a bude to o různých kategoriích věcí, co jsem si na daném měsíci zamilovala. Říjen je plný skvělých věcí, a proto jsem se rozhodla, že se k seriálu vrátím. Snad si seriál budete užívat a já snad nezapomenu tento seriál psát.

1. Pití
Všechno je to o čaji. Na podzim vždycky začnu brát na milost i jiné čaje, než můj klasický černý s citronem, takže jsem teď pořád pila pomerančový, brusinkový, zázvorový s medem. Můj život začíná být vzrušující jízda!2. Jídlo
Prožíváme s přítelem takové lehce dietnější období, takže to není měsíc napěchovaný pochutinami, ale rozhodně si nejvíc užívám večeře. Chlebík, šunka, čajík. Takový večery mám ráda.3. Filmy, seriály, kultura
Říjen je naprosto natřískaný dobrými filmy v kinech, takže je toho tolik k doporučení. Everest, Marťan, Muž na laně. Z toho všeho se mi nejvíc líbil Muž na laně, ale Everest byl těsně v závěsu. No a ten Marťan mě nakonec taky rozplakal. Ale já bulím u všeho. To jako vážně.


4. Nejlepší kup
Někteří z vás možná ví, že naprosto miluju sekáče. To nadšení, když v nich objevíte nějaký poklad za směšných pár korun....To hned máte pocit, že jste oblafli celý svět. A mně se tento měsíc zadařilo. Nádherné šaty Asos za 59 Kč. Dokonce byly nenošené, ještě s cedulkou!5. Radost
Říjen byl plný radostí i starostí. Začala zase škola a najednou je tu tolik stresu, ale zároveň byla spousta krásných chvil, třeba když jsem zase začala chodit na jógu, když jsem si udělala radost plyšákem z práce a nebo když jen trávím čas s lidmi, co mám ráda. Člověk se hned cítí mnohem lépe.


6. Špatný zážitek
Minulý čtvrtek. Bylo mi hodně špatně, že jsem nemohla skoro chodit. Stává se. Usnula jsem, a když jsem se vzbudila, tak mi bylo mnohem lépe, dokonce dostatečně dobře na selfíčko!


7. Strach
Strachu je ve mně pořád dost. Nikdy jsem si neuvědomovala, jak může být strach sobecký, ale přitom tak přirozený. Strach z neúspěchu, strach z budoucnosti, strach z názoru ostatních, ale i strach z osobní prohry a nenávisti sama sebe.


Strach a hnus v Claire's!

8. Nejvíc nošené oblečení
Zelená teploučká mikina z CA. Doma, ve škole, v práci, všude!

9. Nejhranější písnička


10. Nejlepší beauty produkt
Peeling gel na obličej z Rossmana.
A co se na říjnu nejvíce líbilo Vám?Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram