Poznejte mě přes tagy #3- Fashion Tag


Rozhodla jsem se pro další tag, který se bude tentokrát týkat oblékání. Všichni víte, že se ráda oblékám hezky, nejsem jedna z těch, co by na sebe rychle navlíkla džíny, triko s potiskem Kačera Donalda a byla spokojená. Ale pořád za to nechci utratit majlant, takže tahle hra na hezky oblečenou holku s drobnými v kapse mě prostě baví. 


1. Jak bys popsala svůj styl?
Je to trochu mix, asi podle příležitosti. Když jdu do práce, do školy nebo někam vyrazím s přítelem nebo kamarády, tak hodně ráda nosím takový roztomilý a holčičí vintage styl. Vždycky jsem ale měla slabost pro 60. léta. V pubertálních dětech ve smyslu dítěte květin, teď se mi spíš líbí ten sofistikovanější styl 60. let. No ale když jedu na víkend někam na chatu nebo na vesnici, tak jsem spokojená v džínách a svetříku nebo nějaké obyčejné sukni.2. Co tvoří základ tvého šatníku?

Rozhodně šaty! Miluju je a strašně ráda je nakupuji. Vždycky mám totiž náladu na nějaké šatičky a přes to nějaký rozepínací svetr, když fouká. Ale taky hodně nosím sukně a k tomu nějakou košili. Mezi základ rozhodně ale patří pěkné sako, bílá košile, pruhované triko, džíny a černá sukně.3. Co je nejdražší věcí ve tvém šatníku?
Ani nevím, asi to budou nějaká bunda, ta většinou je třeba nad tisíc korun. Já jinak nakupuji dost ve výprodejích nebo second-handech, je tam to nejkrásnější oblečení, zároveň to ale mixuji s obchody v obchodních centrech.

4. Jakou věc by sis přála pořídit?
Momentálně se snažím sehnat hezký trenchcoat, který mě moc nezruinuje.

5.Kolik utrácíš za oblečení?
Snažím se to dělat chytře, takže to prostě záleží na tom, jak moc tu věc chci nebo jak urgentně ji potřebuji.


6. Jaká jsou tvá nejoblíbenější místa, kde nakupuješ?
Secondhandy, různé flea markety, ale pak taky C
&A, H&M..A tak prostě. 7. Jaká je tvá oblíbená vůně?
Beyoncé- Heat Rush...Podle mě ta ženská neumí zas tak skvěle zpívat a není mi vůbec sympatická, ale ta voňavka voní jak nebe! 8. Jaký styling vlasů máš nejraději?
Nejraději nebo jinak řečeno nejčastěji nosím rozpuštěné vlasy, které si jen lehce zvlním žehličkou, trvá to asi tak 5 minut. Ráda si ale taky zaplétám na stranu copánek.

9. Co si oblečeš, když potřebuješ jít rychle ven a nemáš ponětí, co si vzít?
Jak říkám, šaty nic nezkazí, ale džíny s bílou košilí taky ne.


10. Jmenuj módní trend, který chceš, aby se vrátil a zůstal?

Podle mě je móda dnes tak benevolentní, že se může nosit absolutně všechno, takže o žádném konkrétním trendu, který by nebyl někde uplatňován, nevím. Spíš je umění zvládnout věci chytře zkombinovat a nepůsobit jak humorná postavička.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram