Jak přežít horké léto?

07 srpna Nikola Pincová 0 Comments

Něco k sežrání.
Chtěli jste článek, který Vám usnadní život? Takový, kde najdete zaručené tipy, jak se ochladit? TAK TOHLE NENÍ TEN PŘÍPAD!

Já absolutně netuším, jak proti nechutnému vedru bojovat. Když je týden v kuse 36 stupňů, tak můj mozek začíná stagnovat ještě víc, než obvykle. Ráno se probudím, úplně propocená, a to už ani nespím pod pokrývkou. Dám si sprchu a zpotím se znovu asi tak za 30 minut. Ze studených nápojů mám pak kašel, více mě v tomhle horku bolí zuby....Můžete sice být 24 hodin denně u klimatizace, ale za 1) je to asi dost nákladný a za 2) bolí z toho hlava a v krku.


Ale přece jen existují nějaká úniková místa. Pokud se opravdu chcete pořádně zchladit, tak běžte do kina a zaplaťte si společně s filmem pořádnou zimu, která Vám bude v sále po dvě hodiny přimrazovat zadek k sedačce. Občas také sedím u okna a čekám, až zafouká vítr, a pak voláme s přítelem:,,Pojď, jdeme chytat větřík!" Může také pomoct jít si jen zchladit obličej studenou vodou, to je taková poslední záchrana.
Asi si říkáte, proč třeba nejdu na koupák, ale v Praze je najít klidnější koupaliště sebevražedná mise. Ale už střádám v hlavě plán. Dám si na balkón škopek s ledovou vodou a budu se tam cachrat jak na Adama a Evu! Máme sice naproti gymnázium, ale naštěstí jsou prázdniny.

The Shining.

Tak nějak přežívejte vedro, dejte si zmrzku a při nejbližší příležitosti se můžete jít společně se mnou někam zahrabat.
0 komentářů: