Volné víkendy.


Volný čas se nejlépe tráví pryč od svého příbytku. Jsou tam povinnosti. Musíte uklízet, řešit resty, starat se o nádobí a jídlo. Proto je dobré jednou za čas nechat stres a shon za sebou a pelášit od něj nejlépe tak 100 km pryč. A tak jsem se příhodně vydala zpět na svou rodnou hroudu a přítele jsem vzala sebou. Aby nebylo jemu samotnému smutno a hlavně aby nebylo mně smutno. 

Vyjeli jsme z Prahy až v sobotu navečer, protože jsem měla do 15 hodin práci, ale směna utekla jak voda, protože jsem celý den myslela na to, jak si příštích pár dní užijeme. Cestou nás potkal dost silnej slejvák, ale i jak zmoklí psi jsme nakonec v pořádku dojeli do Soběslavi na chatu. To už se počasí konečně trochu umoudřilo, a tak jsme si ugrilovali epesní čerstvou rybu, ráno ulovenou. Servis se vším všudy. Po jídle jsme si ještě chvíli povídali, ale byli jsme už večer docela unavení, tak jsme zalehli někdy po 10 večer, ale předtím ještě zkoukli jeden díl Game Of Thrones, poněvadž jsem se nedávno nechala konečně zlákat (a so far so good). Neděli jsme strávili pomalým vstáváním, procházkou s pejskem, hraním si se Sárinkou a u oběda jsme se pravděpodobně prosmažili k obezitě (smažený sýr, řízek, hranolky a smažený květák, divila jsem se, že ubrus nebyl smažený ve friťáku), ale nebudu vám lhát, pošmákla jsem si (díky mami, nikdy nezklameš)! Po obědě jsem přece jen musela dodělat jednu práci do školy, takže jsem si jednu povinnost vzala sebou, ale zvládla jsem to úspěšně, když všichni spali po obědě. Navečer jsme už jeli do Tábora. Já, dosti vyčerpaná, jsem usnula už někdy kolem 9 večer, takže nemůžu moc hlásit, co se dělo kolem.

Pondělí jsme měli nabité. Ráno v 7 jsme došli na procházku s pejskem, pak si dali moc dobrou snídani (já měla svůj oblíbený řecký jogurt s ovocem) a dojeli jsme do Lidlu pro letní šaty, které jsem viděla v letáku a nemohla jsem odolat :-D Pak jsem si koupila ještě pár kosmetických drobností. Dopoledne jsme navštívili mamku v práci a dali si oběd, a pak jsme měli navštívit mojí nejlepší kamarádku Lucku, ale já předtím dostala úžasný nápad, že nám koupím stejné náramky (protože když se BFF dlouho nevidí, tak by se měly obdarovat :-D ). Po asi hodině jsem tedy konečně objevila přesně to, co jsem hledala, tak jsme konečně mohli vyrazit za ní. Skvěle jsme si popovídali, dali si čaj (protože co nám v tom zachmuřeném počasí zbývá) a dostali mísu s melounem, který jsem jedla jen já (klasika). 

A v 16.30 jsme už zase seděli v autobuse do Prahy. A jaký byl váš víkend?Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram