Sportovní styl v luxusním kabátku.

zdroj: jednotlivé obrázky jsou z http://lookbook.nu/
Rozhodla jsem se psát o něco víc o módě a stylu, ani ne tak proto, že bych se sama oblékala nějak stylově nebo lépe řečeno podle toho co se nosí a nějakých "předepsaných" trendů, ale spíš protože je to téma, které mě zajímá a které v podstatě každý den sleduji. Nejen prostřednictvím internetu a blogů, ale taky prostřednictvím svého vlastního zraku. Ano, to krásné empirické poznání :-D

V poslední době (přibližně posledním roce masově) se rozmohla v módním světě taková "kuriozita". A tou je právě kombinace sportovního oblečení, a tím sportovního nemyslím triko, mikina a džíny, společně s luxusnějšími a elegantními kousky. Nějací větší módní nadšenci by se mnou možná souhlasili, kdybych si troufla tvrdit, že to přišlo s jednou kolekcí od H&M ve spolupráci se známým módním jménem, a mám na mysli kolaboraci H&M s Alexandrem Wangem. Tam se zaměřili na sportovní podprsenky, batohy, mikiny, kalhoty s puncem takové high-class nedostupnosti. A pozor, masovým se to stalo z toho důvodu, že vždy, když H&M spolupracuje s nějakým módním designérem, který je nám, jak já říkám "lidem žijícím oběma nohama na planetě Zemi" nedostupný, tak ho zpřístupní už za přijatelnější cenu ve svém obchodním řetězci.
zdroj: http://nitrolicious.com/

A bum, začalo se to nosit všude a proniká to i do mého každodenního pozorování ve škole, v tramvaji, a hlavně na internetu a módních blozích. Někomu tento styl vyloženě sluší, dokáže to hezky zkombinovat, tak nějak střízlivě, jinde jsou to podle mě docela přešlapy. Já tohle úplně nemusím, ale jak říkám, někomu to vyloženě padne a říkám si pak, jak je to hezký. Co Vy a taková kombinace, jste pro? Dejte mi info do komentářů nebo se ozvěte na FB!Opět s láskouŽádné komentáře:

Okomentovat

Instagram