Duben v obrázcích.


Duben upřímně není můj nejoblíbenější měsíc. Jasně, začíná být teplo a blíží se prázdniny, všechno venku kvete, bla bla bla, mám v tom měsíci narozeniny, bla bla..Ale já nejsem dubnová holka. To, že všechno kvete mě strašně štve, protože mám alergii a upřímně na duben ani pořádně nevidím, protože mi pořád slzí oči a smrkám, takže si jeho krásu pořádně nemůžu vychutnat. A na dubnu si nejvíc užívám ty deště, protože déšť je počasí, kdy já mám strašně dobrou náladu. Nevím proč, je v tom magie (a taky "petrichor").

Ale nechci být přehnaně negativní, tenhle měsíc jsem si užila i tak. Zaprvé jsem oslavila svoje narozeniny hned několikrát, jak jsem vám už psala, dosáhla jsem 20 let, a to si myslím je už docela událost. Dodělala jsem svoje blokové kurzy ve škole, žurnalistiku a kaligrafii, trochu jsme vyvařovali, byli jsme na výletě na Vyšehradě, navštívili jsme divadlo Járy Cimrmana. Děly se věci. A mám z toho radost.
Návštěva Vyšehradu.
Dnešní poslední dubnový den jsme s přítelem začali během, ale jelikož jsem půl roku neběhala, tak jsem po 2 kilometrech byla úplně mimo. Strašně mě to mrzelo, že jsem nezvládla doběhnout ten 3. kilometr, ale zítra ráno jdu znova a vím, že to zase bude lepší :-) A dneska jsou samozřejmě Čarodějnice! Takže pravděpodobně navštívíme Ladronku, kde se bude pálení čarodějnic slavit.
A nebáli jsme se udělat si dobré jídlo :-D

Doufám, že váš duben byl skvělý a květen bude ještě lepší.S láskouŽádné komentáře:

Okomentovat

Instagram