Another facts about me/ Další zajímavosti o mé osobě??

06 prosince Nikola Pincová 0 Comments

Je tady další článek, který vznikl absolutně spontánně, bez žádného složitějšího uvažování. :-D I když, teď už asi přes 5 minut přemýšlím nad tím, jak tento článek uvést, a to já většinou jedu, jedu, jedu. Jsou asi 4 hodiny ráno, když tenhle článek píšu. Když prostě člověk nemůže usnout, tak se můžou dít různé věci. A u mé maličkosti se občas dějí podivné věci, ale to i za bílého dne.

Dnes jsem přišla s článkem, který Vám opět přiblíží něco z mého života, co mám ráda, co nemůžu vystát (toho ale upřímně zas tak moc není), to, co by se Vám lidé o sobě báli říct, ale mě je to prostě jedno :-) (?). Otázky jsou z tagu na internetu, tagy mě občas docela baví, a myslím si, že je to super zábava, když Vám přijde návštěva a Monopoly je už prostě ohrané jak gramofonová deska. Navíc se dozvíte nějaké zajímavosti o Vašich přátelích a to je třeba něco, co mě bavit nepřestane.


1. BYLA JSI POJMENOVÁNA PO NĚKOM?
Nikola- asi po nějaké Řekyni, více říci nemohu. :D


2. KDY JSI NAPOSLEDY PLAKALA?
Včera večer, když jsem udělala jednu hloupost, nic to nebylo, ale já jsem citlivá a pláču často, naštěstí to přejde do pár minut. 

3. LÍBÍ SE TI TVŮJ RUKOPIS?
V tomhle tagu jsou podivný otázky, ale upřímně: Ano, líbí se mi! 

4. TVŮJ NEJOBLÍBENĚJŠÍ OBĚD?
V době oběda většinou nemám moc času na nějaké velké vyvařování, takže většinou si dávám něco rychlého a ne moc velkého, takže polévka nebo sendvič s nějakou zeleninou svůj účel splní.


5.KAMARÁDILA BY JSI SE SE SEBOU?
Těžko říct, jsem sice milá, obětavá a přátelská, ale zase někdy chodím s hlavou v oblacích a na okolní svět trochu zapomínám, takže se bojím, že bych nebyla třeba pořád na příjmu nebo tak. Pokud by to ale nevadilo, tak si myslím, že by se dal se mnou strávit čas vzácný, ale poměrně kvalitní!

6.POUŽÍVÁŠ HODNĚ SARKASMUS?
Upřímně ani moc ne nebo to tedy neregistruju.

7. MÁŠ STÁLE JEŠTĚ MANDLE?

Mám, ale ráda bych si je nechala vyndat, protože po všech mých angínách, které přichází pravidelně každý leden, jsou už tak zničené a plné děr, že tam stejnak moc užitku v tom mém krku nemají,

8. DĚLALA BYS BUNGEE JUMP? 

Ehh, no, ty jo..Já ani nevím. V určitý moment bych řekla ano, pak bych z toho chtěla vycouvat, pak bych řekla ano, potom zase couvala...

9. OBLÍBENÉ CEREÁLIE?
Jsou to pšeničné polštářky z TESCA, plněné nějakou borůvkovou marmeládou.

10. MYSLÍŠ SI, ŽE JSI SILNÁ?
Nemám sice moc síly fyzické...Psychické asi trochu víc, ale myslím si, že jsem spíše tak nějak pořád slabá a nestranná, ale když dojde na přímou konfrontaci nebo cítím, že musím někoho chránit, tak neuvidíte silnějšího člověka. 

11. OBLÍBENÁ ZMRZLINA?
Tak vanilka je asi ohraná, ale je to klasika, která mě neomrzí. Mám ale taky ráda jogurtové a nějaké s ovocem. 

12. CO JE PRVNÍ VĚC, KTERÉ SI VŠIMNEŠ NA LIDECH?
Rozhodně hlas a tón, pak samozřejmě obsah. To je asi to, co mě nejvíc na člověku upoutá, určité jednání, charisma celkově pro mě hraje největší roli. Pokud by ale ten člověk nemluvil a měla bych ho zkoumat na základě pouhého pohledu, tak jsou to asi oči a celkový postoj těla, to taky prozradí hodně.

13. ČERVENÁ NEBO RŮŽOVÁ?
Červená tak na 60% a růžová na zbylých 40%. Obě barvy mám ráda, to je teda hloupý duel. :-D

14. CO MÁŠ NA SOBĚ NEJMÉNĚ RÁDA?
Nejspíš svojí nepředvídatelnost. Nejen, že ostatní nikdy neví, co ode mne můžou čekat, ale nevím to ani já sama. Občas mám pocit, že nad sebou nemám kontrolu. Jsem člověk vesměs intuitivní a řídím se dost často svými pocity, ale naštěstí i přes to mám docela silný smysl pro disciplínu, tak se to dá korigovat. Další věc je moje hlava v oblacích, pořád jsem v jiném světě. 

15. POSLEDNÍ VĚC, CO JSI JEDLA?
Míchaná vajíčka a nějakou šunku.

16. CO PRÁVĚ TEĎ POSLOUCHÁŠ?
Skupinu Hammock, konkrétně album Departure Songs (2012), protože kdykoliv píšu, pouštím si skupinu Hammock, vážnou hudbu nebo Ambient a Relax music, to je k práci to nejlepší.

17. OBLÍBENÁ VŮNĚ?
Vanilková, pak nějaké lesní přírodní a mořské vůně. Jo a strašně moc mi voní bylinky do kuchyně.

18. OBLÍBENÝ SPORT V TV?
Tak já na sport zas tak nekoukám, to už si jdu spíš sama zasportovat, ale nevynechávám olympijské hry co pamatuji, a pak ráda koukám na nějaké společenské tance, plavání, badminton, volejbal.


19. BARVA VLASŮ? 
Bruneta se světlejšími konečky.


20. BARVA OČÍ?
No, to je teprve něco. Musím se hrdě pochlubit, že disponuji snad všemi. Šedá, hnědá, modrá, zelená...Všechny barvy u mě objevíte!

21. NOSÍŠ KONTAKTNÍ ČOČKY?
Ne, ale mám brýle na čtení.

22. OBLÍBENÉ JÍDLO?
No, to je těžký..Asi Ratatouille, pak mám docela ráda špagety, rýžové nudle, hovězí maso, losos...

23. POSLEDNÍ FILM, KTERÝ JSI VIDĚLA?
Jak vycvičit draka.

24. JAKOU BARVU TRIČKA MÁŠ NA SOBĚ?
Proužkované černobílé s dlouhým rukávem.

25. LÉTO NEBO ZIMA?
Tak z těchto dvou možností asi léto, ale nejradši mám podzim.

26. OBJETÍ NEBO POLIBKY?
Ráda bych řekla jen jedno, ale tyto dvě věci se krásně doplňují.

27. OBLÍBENÁ HUDBA? 
Různé instrumentály, soundtracky z filmů, vážná hudba, relax, ambient a melancholická hudba. Ale mám ráda také indie, staré písničky a i spoustu novějších.

28. ROLLING STONES NEBO BEATLES? 

Tak asi Beatles. :-)


0 komentářů: