Mých 10 NEJ měsíce: LISTOPAD

27 listopadu Nikola Pincová 1 Comments

Přišla jsem s nápadem na takový nový seriál. Jelikož je spousta věcí, zážitku, dobrého jídla a pití, o které bych se s Vámi chtěla nějak podělit, rozhodla jsem se pro článek, který v sobě bude mít všechny prvky. Každý měsíc Vám ukážu mých 10NEJ z různých okruhů. Tak snad se Vám to bude líbit, víc k tomu asi není třeba dodat. :-)

1. Nej sladkost: 
Krišnodvorské kokosky!! Koupila mi je ségra na ulici od jedné Arabky, nebo nevím přesně, jaké byla národnosti, ale byly skvělé! Tak skvělé, že jsem se za ní vrátila a koupila si další! :-D


2. Nej-víc jezený pokrm:
Pravděpodobně párky, tousty, kuskus a čínské polévky. Co nadělám, žiju holt na koleji, a tady je to s vařením složitější. :-)

3. Nej pití:
To bude asi jahodovo-řepový mošt z "Malé ryby" na Národní třídě. Musím na něj zajít znova.

4. Nej moment:
Když jsem měla svátek a ségra na mě čekala na Národce s dárkovou taštičkou plnou malých dárečků, a pak jsme šly do Malé ryby, kde jsem si je rozbalila a strašně jsme s to užily. :-)

5. Nej -nepříjemnější moment:
Když jsem kvůli nějakému zařizování musela ject z Prahy do Tábora, hodinu tam pobýt, a pak zase z Tábora do Prahy. Den strávený v autobuse. Ne-e.

6. Nej kulturní zážitek:
Když mě vzal kamarád do kina na novou francouzskou komedii "Co jsme komu udělali". Skvělej film, možná o něm pak ještě napíšu :-)

7. Nej -víc nošené oblečení:
Pyžamo z F&F!

8. Nej- víc pronášená věta:
No a? Co se dá dělat? Nikdy neříkej nikdy! :D

9. Nej -hranější písnička:
Kurt Nielsen- She's so high

10. Nej-větší moudro měsíce:
Snaž se rozhlížet, vnímat realitu a nenarážet do lidí! :-)

1 komentář:

  1. takové krásné pyžamko,nedávno jsem dcerunce koupila podobné :-)

    OdpovědětVymazat