Haló-weenie!

01 listopadu Nikola Pincová 2 Comments


wohoo, nový plakát v pokoji! :-D

Věci tenhle týden dopadly tak, že jsem na koleji zůstala o víkendu sama. Říkám si" "Do háje, dyť je Halloween, všichni mrtvoly vylézají z hroby, klauni utíkají z cirkusů a duchové mě dlouho sledují, budou mě chtít dneska odpravit!" Takovéhle myšlenky v mé hlavě skutečně někdy probíhají. No takže jsem jako malé "kuře",co se ve velkoměstě bojí, zavolala svojí ségře, jestli mi nechce dělat ochranku a spát u mě na koleji.
Tak jsme se sešly na Andělu, potkaly jsme blogerky z A Cup of Style a já jsem je samozřejmě neoslovila, i když je občas sleduju. Já jsem prostě strašnej srab a když tady v Praze potkám někoho slavnýho nebo známýho (blogera, youtubera...), tak se tak strašně dlouho odhodlávám, nebo si musím dopředu naplánovat, co bych jim řekla, aby to nebylo trapný, tak oni mi zatím utečou :-( :-D.
No každopádně jsme si ségrou koupily nějakou zázvorovou limonádu, chipsy, zeleninu a ovoce a frčely jsme ze Smíchova ke mně na kolej, kde jsme si pustily film Hocus Pocus, kde je šíleně úchylná čarodejnice Carrie Bradshaw :-D :-D.
Film jsme nedokoukaly do konce, protože jsme to potom nějak zakecaly, pak jsme tancovaly šílený tanec na písničku od Jackieho Chana a zjistily, že máme roztažené závěsy a celý sousední blok na nás krásně vidí, ale WHAT THE HELL! :-D
Já jsem takhle střelená a ukecaná jen někdy, většinou jsem spíš zticha a jen tak všechny tiše pozoruji, hlavně ve škole, vždycky když jsem na přednášce, tak si všechny prohlížím svým malým ďábelským obličejíčkem (takže vlastně žádnou Halloweenskou masku nepotřebuji).
Každopádně večer se celkem povedl, i když jsme šly spát už v 11, ale bavily jsme se jak opilé, i když jsme v sobě neměly vůbec žádnej alkohol, I swear :-)
Naše dnešní rán už bylo hororovější. Koukaly jsme na American Horror Story, který bylo fakt docela děsivý, a pak se ještě stihly pohádat. :-D

Slavíte Halloween Vy? Nebo o něm taky remcáte, že tuhle emerikn sračku slavit nebudete?? :-D

2 komentáře: