Nejúžasnější televizní páry?

13 ledna Nikola Pincová 0 Comments

Napadlo mě to jednoho jen tak z nudy nejspíš. Koukala jsem na videa na youtube a v tom se mi do hlavy vnukla myšlenka vytvořit list nejúžasnějších párů jak z filmů, tak ze seriálů. Jednám na základě svého pocitu, jaké páry byly opravdu vytvořeny tak, že tvořily dvojici sympatickou, až Vám z toho poskočilo radostí srdíčko. Tohle je tedy list mých nejoblíbenějších párů, z jejichž chemie mám až husí kůži, nebo se musím neustále usmívat, když je vidím.

1. Zooey Deschanel a Joseph Gordon-Levitt
 
 


Myslím, že je poznat, že tohle je můj nejoblíbenější pár ze všech. Nejen proto, že Zooey Deschanel je moje velice oblíbená herečka a zpěvačka a inspirace, ale taky protože 500 dní se Summer, kde jsou tito dva herci hlavními protagonisty tzv."páru" (nebo co to vlastně bylo), je mým oblíbeným filmem. Oba mají jak ve filmu, tak ve skutečném životě unikátní povahy, jsou zábavní, neskutečně roztomilí a hned bych se s nimi chtěla přátelit. Ale vybrala jsem si je jako číslo jedna právě kvůli tomuto klipu, který nazpívala právě Zooey (má skupinu She and Him, doporučuju).

2. John Krasinski a Jenna Fischer
Možná více neznámí, ale kdo kouká na seriál "Kancl", tak bude vědět. Nejdřív jsem nevěděla, co napsat jako důvod, proč tyhle dva mám společně tak ráda. Nejspíš to bude jejich stejným smyslem pro humor, a tím, jak hrozně dlouho jim trvalo, než to dali dohromady, to chození kolem horké kaše bylo otravné, ale zároveň Vás to drželo v napětí a více jste jim přáli být spolu. Tyhle dva se našli v kanceláři neuvěřitelných hovad a podivínů. Romantické, že? :-D

3. Romeo a Julie
Asi si řeknete, že je to hrozný klišé, ale pořád je to podle mne menší klišé, než pár z Titanicu, který sem si nijak neoblíbila. Romeo a Julie je nádherný film, ale nepleťte si ho prosím s tím z 90.let, tento snímek je z roku 1968 a zachycuje příběh Williama Shakespeara poněkud verněji, než již zmiňovaný remake, ale uznávám, že i ten se někomu líbí a rozhodně to respektuji. Já jsem si však zalíbení našla v představitelech Leonardu Whitingovi a Olivii Hussey, kteří spolu dokonce pár tvořili i ve skutečnosti. Nejenže jejich láska byla na plátně neuvěřitelně přesvědčivá, vášnivá a takřka srdcervoucí, ale také jsou oba protagonisté opravdu atraktivní :))

4. Carl Fredricksen a jeho žena
 
Zde jednám pouze na základě shrnutí života těchto dvou, které můžete vidět na videu. Jejich příběh mě rozbrečel, i když je to jen kreslené a jak víme, tak Pixar si na tom postavil zářnou budoucnost, útočí na city diváků se "slzdrásajícími" příběhy. Ale nemůžu si pomoct. Kdo neviděl film "Vzhůru do oblak" ať to rychle napraví!

5. Lilly Aldrin a Marshall Erickson
Taková další klasika nakonec. Tihle dva jsou spolu tak dlouho, že si vytvořili společný jazyk, takhle sehraný pár asi nemůžete vidět nikde a jejich smysl pro humor je nepřekonatelný. Každý z nich je velice originální sám o sobě, takže dohromady tvoří něco skvělého. Mám je moc ráda v televizi, ale zas tak úplně jim takový vztah nezávidím, myslím, že v něčem takovém bych se brzy udusila, přece jen jsem člověk, co potřebuje občas své soukromí a tihle dva sdílejí absolutně všechno. :-D 

0 komentářů: