Let's chill out.

31 ledna Nikola Pincová 0 Comments

Tak jo. Jsem oficiálně znechucená a až moc přesmutnělá nad tou všemožnou tíhou a bolestí světa, z každého rohu se na nás valí zprávy o válkách, úmrtích, nových zmutovaně přemutovaných nemocích, genocidách,,..ten seznam by asi pokračoval ještě dobrých pár řádek. Moje hlava je z toho tak velká, že by měla být považována za legitimního, samostatného, plně způsobilého občana.

Stresy jsou všude kolem a když byl rok 2013 vcelku úspěšný, lidé se začínají bát, že rok 2014 jim to pěkně vrátí. I pro mně bude tento rok dost náročný, čeká mě za chvilku maturita, přijímačky na vysokou, což bude přehlídka toho, kolik mozkových buněk mi odumřelo při sledování TV a pivovínovodkových maratonech (tak moc toho zas nebylo mami :-D). Ale i přesto jsem se rozhodla, že se ještě nechci úplně zbláznit, a proto si chci jako správný tuplovaný český člověk hodlám dopřát i trochu toho pohodlí, protože umění odpočívat patří mezi ty nejkrásnější umění, které ocení i největší (s)prosťáček.
ombre vlasy mi dělala maminka 

Můj momentální stav je v lehké akutní nachcípanosti, ale není to nic, co by mě odradilo, ba naopak, koupím si síťku pomerančů a budu se svými nejbližšími, přece mám teď jarní prázdniny. Ale maturita mě stejnak lehce straší, ale spojím příjemné s užitečným a v příštích pár dnech hodlám koukat na knihy z povinné četby, které bylo zfilmované. A nakonec mám pro Vás speciální CHILLOUT PLAYLIST, který jsem dala dohromady já, zčásti s mojí ségrou.

1. Blockhead- Expiration Date (můj tip týdne!)


2. Mňága a Žďorp- Nejlíp jim bylo (od mojí ségry a já jí nemůžu teď přestat poslouchat, dík!)


3. Moloko- The Time is Now

4. Röyksopp- Poor Leno




Tak čilujte lidičky a napište, jak se máte a kdo maturuje, tak jak se psychicky pomalu připravuje ;-)


0 komentářů: