Jak by vypadalo soužití se mnou??

22 ledna Nikola Pincová 0 Comments

Většina námětů na článek mě napadá ve sprše. Trochu podivně intimní začátek článku, teď se stydím. Chci to smazat, ale nedělám to. Ha, jsem originální :-D.
No ale k tématu. Kdyby někdo snil o tom, jak se mnou chce bydlet, dám mu přečíst tenhle článek. Jelikož mám ráda ve věcech řád (to ale neznamená, že mám doma uklizeno), tak jsem rozdělila soužití se mnou podle jednotlivých místností, moje myšlenky, postřehy, úvahy a chování v nich:

Předsíň
- "Nemusíš si boty zouvat přede dveřmi." (připadám si jak nějaká privilegovaná panička, co chce mít doma čisto, vždyť to pak NĚKDO vyluxuje :-))
- Za to válení bot po předsíni už netoleruju. "Nevíš na co je botník, který tady tak ÚČELNĚ stojí?" :-)

Koupelna
- Na vaně mám přesně tři tubičky sprchových gelů, seřazené podle oblíbenosti.
   Momentálně to je:  Peeling s vůní indického čaje (slavnostní příležitosti)
                                 Borůvkový sprchový gel (pokud chci vonět jako lesní víla)
                                Mandarinkový sprchový gel (rutina, po které sahám často)
- Když se mi v koupelně zamlží zrcadlo, nervózně pokukuju, jestli mi na něj nějaký duch nepíše vzkaz.
zdroj: weheartit.com

Kuchyně
- Mám hlad. Otevírám lednici, chvíli prohlížím její obsah a nic mi nepřijde natolik atraktivní, aby se to zúčastnilo mého oběda.
- Beru si pribiňáčka a upeču si toast a nakrájím si zeleninu. Jsem dítě v sedmém nebi a vše po sobě uklidím, pokud v TV není něco, co nesmím propásnout!
- Moje matka mě naučila mít při vaření čtyři páry rukou. Vše při vaření systematicky uklízím a dělám si v hlavě časový rozvrh. Jsem hospodyňka z 50.let a při vaření nosím zástěru. Ráda všechny hostím.
-V lednici mám svojí přihrádku. Většinou víc jak polovinu nesním (sním jen jogurty), tak to rozprostřu po celé lednici.

Ložnice (můj pokoj)
- Vstup zakázán, pokud jsem tě nepozvala, nebo nepotřebuji něco důležitého. Možná se ti povede získat poukázku na volný přístup, ale to se musíš hodně snažit.

Obývací pokoj
- Pokud nikdo není doma, vplížím se tam a koukám na dokumenty a pořady o vaření. Usínám na gauči. Pokud je v mém pokoji moc lidí (většinou víc než jeden--můj pes se nepočítá), tak tam spím i v noci.

Balkón
-Ahoj zas na jaře. S knížkou, pitím nebo nanukem, případně lakem na nehty, protože moje máma nesnáší ten smrad z něho a bojí se, že se otrávíme.


A co Vy a soužití s Vámi? Nějaké zvláštnosti či požadavky?

0 komentářů: