Světe div se, nesnáším prokrastinaci.

06 listopadu Nikola Pincová 1 Comments

Jen pro úplnost. Nesnáším jak ten pojem (jelikož se rozšířil jako nákaza a mě ten výraz prostě štve) a pak nesnáším opravdu prokrastinaci = neustálé odkládání věcí a povinností na potom. Za dřívějších časů mého bytí by tomu tak nebylo, ale poslední dobou, když cokoliv odložím na později, tak jsem nervózní, je mi nepříjemně, mám strachy, že pak už bude pozdě a tak dále..

Proto tenhle týden jedu na 110%, což mě sice trochu ničí a do postele se většinou svalím jako pokácený strom, ale snad to přinese aspoň nějaké ovoce. Konečně jsem dodělala maturitní noviny (které jsem si vzala na starost v naivní představě, že to bude třeba zábava), pak tu byla kvanta učení a do toho jsem začala cvičit cardio a pilates, a kupodivu mě to sice unavuje, ale hrozně baví a po cvičení mám mnohem lepší náladu. A bonus k tomu samozřejmě je to, že se mi začíná celkem líbit i moje postava :-O :-D

Takže k té prokrastinaci Vám dám radu. Střídejte to..Někdy si udělejte týden, nebo měsíc, kdy na sobě budete dřít a pracovat na lepších výsledcích a pak si udělejte období (samozřejmě kratší, třeba dva dny), kdy na to lidově řečeno "hodíte bobek" (prostě se na to vykašlete a relax).

Ano, mám i světlejší chvíle :D

 Eating healthy aneb borůvkový jogurt, hroznové víno a mrkvový džus 

Už na tom pracuju! (a skříň mám uklizenou, vidíte?!)

1 komentář:

  1. Máš hrozně dlouhý a hubený nohy :O :D

    OdpovědětVymazat