Prague visit

19 září Nikola Pincová 0 Comments

Před dvěma dny jsem jela do Prahy kvůli nějakým záležitostem a taky navštívit rodinu a přítele. Udělala jsem si dva dny volno ze školy a vyrazila v kolem 10 ráno autobusem, směr Praha, Roztyly, odkud jsem se vydala na Pankrác za babičkou, kam chvíli po mně dorazila moje ségra. Po nějakém čase stráveném u babičky, jsme se sestřičkou vydaly na Hlavní nádraží, kde jsme se sešly s mým přítelem a vyrazili jsme na Žižkov, kde ségra bydlí a odtáhli kufr plný jídla, který jsem jí vezla z domova, a samozřejmě nesměla chybět vajíčka (jsem správný vesničan z Tábora).

Sestřičku jsme opustili a zalezli do nedaleké hospody XT4, kde jsme popíjeli pivo. Po chvíli se k nám ségra přidala a přivedla i svojí kamarádku Zuzku. Po několika hodinách strávených v XT4 jsme se rozloučili a sami s přítelem se vydali ještě do jedné hospůdky "U Kacíře", jejíž název mě velice pobavil :-D. 

Jelikož jsem ale potom byla velice unavená, tak jsme vyrazili na koleje na Strahově a ještě cestou se stavili v Bille, kde jsem si jako správná slečna koupila vysočinu a rohlíky. :-D 

se sestřičkou v metru

Druhý den jsme vstávali celkem pozdě, až někdy kolem desáté hodiny, takže někdy po 11 jsme vyrazili a prošli si Vinohrady, kde mě především zaujaly krásné staré činžovní domy. Na oběd jsme šli do Pizzerie Einstein, kde dělají nejlepší pizzu s kuřecím masem a čtyřmi druhy sýrů. Ale samozřejmě nesměla chybět i Hawaii pizza, že :-DUž jsem zpátky doma, přejedená, mám bolavé nožičky, ale stálo to za to, měla jsem se fajn a legrace bylo víc než dost. Teď hezky odpočívám a připravuji se zas na zítřejší ledovou sprchu v podobě vyučování. :-D Doufám, že se taky máte krásně. :)

0 komentářů: